07.10.2009 :: Prírastok v rodine Tomáša Janitora
Milí priatelia, s radosťou vám oznamujem, že v pondelok 5.10.2009 o 17.10hod. sa narodil do rodiny nášho spoluhráča Tomáša Janitora syn Tobias 53cm dlhý a 3790g vážiaci. Želáme im, teda Tomášovi, Tobiasovi a tiež mamičke Adi ( a tiež ďalšiemu spoluhráčovi dedovi Stanovi) veľa radosti zo spoznávania nového človiečika v rodine a zdravie hlavne malému a mamičke.

07.09.2009 :: Oslávenec Pišta Majoroš
Dňa 28.8.2009 sa dožil 50-tich rokov náš obľúbený spoluhráč Pišta Majoroš.K tomuto krásnemu životnému jubileu mu prajeme zo srdca lásku, pokoj, šťastie v rodinnom kruhu a ešte mnoho kilometrov nabehaných po ihrisku v kruhu svojich spoluhráčov.Živió, mnoga leta!!!

17.08.2009 :: Dni Hollóházy (aj Bočiara)
Dňa 15.8.2009 prebehli v Hollóháze "Dni porcelánu".Počasie oslavám prialo. V rámci programu sme odohrali zápas s miestnymi "oldboymi".Po príchode na miestne ihrisko sme poslali zdravicu nášmu bývalému spoluhráčovi v "A" mužstve René Švábovi, ktorý sa 8.8.2009 oženil (pozdrav prostredníctvom jeho otca Jozefa).Touto cestou vinšujeme mladým Švábovým veľa radosti,pokoja,šťastia a Božieho požehnania.Potom sme odohrali zápas(o ňom v sekcii zápasy).Domáci v ňom prehrali,i keď presviedčali neoblomného rozhodcu o tom,že by mala byť remíza ako na oslavách u nás.V priebehu zápasu domáci uvarili guláš, na ktorom sme si potom všetci pochutili.Ochutnali sme aj ovocné produkty v podobe domácej pálenky.Potom sme sa premiestnili do Bočiara na "Deň obce" (keďže máme 4 hráčov z Bočiara), kde sme takisto trochu "ponasávali" atmosféru osláv a potom sme sa vrátili domov.

03.08.2009 :: Dni obce Hollóháza
Dňa 15.8.2009 o 13.00hod. v rámci "Dňa obce Hollóháza" sa odohrá futbalové stretnutie, kde proti sebe nastúpia mužstvá "oldboyov" Hollóházy a Hanisky.Dúfam,že naša účasť prispeje k zdarnému priebehu týchto osláv.

01.07.2009 :: Svätá omša na úmysel hráčov Old Boys
Dňa 5.7.2009 o 7.30hod. bude svätá omša za poďakovanie a požehnanie futbalistov Oldboys, ktorú bude slúžiť náš spoluhráč a zároveň aj farár ThDr.Jozef Ondovčák,PhD. Všetkých spoluhráčov a činovníkov nášho mužstva srdečne pozývame.

22.06.2009 :: Zápas Haniska - Hollóháza
Zápas sa začal nastúpením oboch mužstiev na výborný trávnik ihriska v Haniske.Potom zazneli hymny oboch mužstiev, pri ktorých nabiehala husia koža,ako potvrdili aj hráči hostí.V našich radoch nastúpili v 1.polčase riaditeľka základnej školy p.Borúfková, starosta obce M.Barcal, miestny farár p.Ondovčák, bratranec nášho starostu p.Barcal, v bráne bol starosta obce Sokoľany T.Suchý.V 5.minúte sa zranila p.Borúfková, pre ktorú sa zápas takto nešťastne skončil.Zápas sa hral v korektnom prostredí, ktorému pomohol aj presný rozhodca C.Sedlák so svojimi asistentmi.Zápas sa vyvíjal v náš neprospech až takmer do konca zápasu.Na 2:3 znižoval Binda 10 minút pred koncom a v predposlednej minúte vyrovnal J.Džubara.Myslím si, že keby rozhodca nastavil ešte 5 minút, strelíme aj víťazný gól.Takto sa zápas skončil k obojstrannej spokojnosti remízou. Po zápase sme si pochutnali na guláši, ktorý pripravil Miro Dudáš a potom sme sa porozprávali s chlapcami z Hollóházy.Bola to vydarená akcia.

20.06.2009 :: Exhibičný zápas
V sobotu (dňa 20.6.09) o 15.OO hod. sa v rámci "Dní obce Haniska" uskutoční zápas medzi našim mužstvom a mužstvom starých pánov z Hollóházy (Maďarsko).Dúfame,že nám počasie bude priať a obe mužstvá predvedú divákom pekné športové divadlo.

15.06.2009 :: Výsledok turnaja vo Valalikoch
Naše nádeje na víťazstvo na turnaji zhasli po prvom zápase s K.-Bakšou, ktorý sme prehrali 0:2 (0:1).Mužstvo bolo značne zdecimované 1.Sokolianskymi slávnosťami býka, plus v 3.min. sa zranil top kanonier Bakši a neskôr aj S.Džubara, Farkaš a Ivan, a preto sme prehrali tento zápas. V druhom zápase o 3.miesto sme porazili Geču po penaltovom rozstrele. Víťazom turnaja sa stali starí páni z Kokšov-Bakše.Zostava: Novotný-Binda,Zeleňák,S.Džubara,Kolibár-Sabo,Farkaš,Varga-P.Majoroš,Bakši. Striedali:Ivan,Barcal.

14.06.2009 :: Turnaj vo Valalikoch
Dňa 14.6.2009 popoludní sa uskutoční semifinálový futbalový turnaj starostov mikroregiónu Hornád vo Valalikoch. Zúčastnia sa ho mužstvá: Valaliky, Kokšov-Bakša, Geča, spoločné mužstvo Haniska + Sokoľany + Bočiar. Žiadame všetkých hráčov pred týmto náročným turnajom o dodržiavanie životosprávy.

03.06.2009 :: Nové dresy
Dňa 31.5.2009 sme nastúpili v Ploskom v zápase s Lemešanmi prvýkrát v nových,novučičkých dresoch.Touto cestou ďakujeme Gabimu Sabovi za využitie jeho kontaktov na zabezpečenie týchto dresov.Ostáva nám len starým pánom popriať, aby tieto dresy boli pre nich stále víťazné.Ak by ste chceli dresy vidieť, fotky sú priložené k zápasu Lemešany-Haniska.