Informácie o zápase

09.06.2024
ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE vs HANISKA
5 : 5
Zápas sa odohral za ideálneho počasia bez dažďa na kvalitne pripravenom ihrisku. Hralo sa 2x40min. Začali sme skvelo a do polčasu sme 3x skórovali po pekných akciách - v 10.min. Papuga, v 31.min. Borč, a v 34.min. D.Horváth. Domácich sme k ničomu nepustili. Polčas 0:3. V 42.min skóroval na 0:4 D. Horváth. Domáci chceli s výsledkom niečo urobiť a ich aktivita priniesla svoje plody: v 46.min z penalty 1:4, v 56.min. 2:4, v 61.min 3:4. V 64.min. sme udreli aj my a to Bakši skvelým nábehom skóroval hlavou po lahôdkovom centri B.Čišovského 3:5. Domáci v 72.min. znížili na 4:5 a v 75.min. na konečných 5:5. Mrzia hlavne lacné góly na 4:5, kedy domáci hráč po rohu hlavičkoval v päťke - brankár Sabo zaspal a gól na 5:5, kedy L.Macák neustrážil domáceho útočníka. Za výkon v 2.polčase si zaslúžime poriadne spytovať svedomie, aby sa už neopakovalo, že polčas prehrajeme 5:2. Rozhodca: D.Varga. Zostava: Sabo - Oravec, Šamko, M.Bereš, Truhan - L.Miklós, Papuga, P.Varga, S.Borč - D.Horváth, Čišovský. Striedali: P.Kvašný, L.Macák, Bakši, M.Bajus. Tréner: P.Majoroš, B.Binda. Ved.mužstva: Š.Norko.