Informácie o zápase

07.10.2023
REŠICA vs HANISKA
1 : 2
Zápas sa odohral v rámci športového dňa firmy Schelling Slovakia s.r.o., ktorého sa ešte zúčastnili mužstvá Rešice a Hanisky. Hralo sa 2x20min. Najprv sa odohral zápas medzi Rešicou a Haniskou. Hralo sa na dobre pripravenom ihrisku v Ždani. Trávnik bol trochu vyšší, takže hra po zemi bola vyšším trávnikom spomaľovaná. Z našej strany bol herný prejav v poriadku, len premieňanie šancí viazlo. B.Čišovský nepremenil tri gólové šance, a tak strelil gól v 9.min. na 1:0 L.Miklós, keď preloboval brankára . Hneď z protiútoku v 10.min. Rešica vyrovnala nákopom za obranu, ktorý si skvele spracoval Kocai R. a vyrovnal na 1:1. Za zmienku stojí, že strelec Rešice pricestoval vlakom s odchodom z BA ráno a po turnaji večer išiel späť. Domáci mali v útoku mladých útočníkov 26 a 30 ročných, ktorý prevetrali našich starších, ale skúsených obrancov. Nakoniec sa podarilo skórovať aj B.Čišovskému na konečných 1:2 v 17.min. V 2.polčase nastúpil v našej bráne P.Buda. Ďalšie akcie už neboli dotiahnuté do gólového konca, aj tak mal 2.polčas dramatický priebeh, keďže domáci túžili vyrovnať a my rozhodnúť tretím gólom zápas. Rozhodca: delegovaný zo Schelling-u. Zostava domáci: Beneš- Fazekas P., Körtvély P. a R., Kocai M. a N., Hricó, Fazekas O., Kocai F. a R., Majoroš. Striedali: Fiľakovský, Jónás. Hostia: Truhan (Buda) - Oravec, Majný, Ondovčák, Papuga - G.Majoroš, P.Varga, S.Vattai, S.Borč - L.Miklós, B.Čišovský. Striedali: M.Palenčár, Jenčár, Ferenc, Binda, F.Horňák. Tréner: D.Varga. Veď.mužstva: Š.Norko.