Informácie o zápase

11.06.2023
HANISKA vs ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE
9 : 3
Zápas sa odohral na hrboľatom ihrisku v Haniske za slnečného, no veterného počasia. Hralo sa 2x40 min. Hosťom sme chceli vrátiť prehru z posledného vzájomného zápasu a s vetrom v chrbte sme to aj začali napĺňať hneď od začiatku. V 9.min. strelecky disponovaný Čišovský otvoril skóre 1:0. V 11. a v 14.min. L.Miklós dvomi gólmi zvýšil už na 3:0. V 30. a v 31. min. strelil góly Čišovský a upravil na 5:0. V 35.min. hostia znížili na polčasových 5:1. V 2.polčase sme išli proti vetru, hostia vo väčšom počte začali útočiť a v 62.min. znížili na 5:2. Nejaké góly sme strelili aj my, presnejšie štyri. V 66.min. upravil na 6:2 po samostatnom brejku Šváb. Minútu nato v 67.min. zvýšil Vattai na 7:2, v 73.min. G.Majoroš 8:2 a v 77.min. Ferenc 9:2. Bodku za zápasom dali v 80.min. krásnou strelou hostia 9:3. Výsledok je pre hostí krutý, vpredu niekoľko veľkých šancí spálili a vzadu nemali oporu vo svojom brankárovi. Rozhodca: A.Bakši. Zostava: S.Suchý - Oravec, Papuga, V.Seman, Šváb - P.Varga, G.Majoroš, Ferenc, S.Vattai - Čišovský, L.Miklós. Striedali: Ondovčák, D.Horváth, D.Varga, Truhan, Borč. Tráner: P.Majoroš. Ved. mužstva: Š.Norko.