Informácie o zápase

03.10.2020
ŠEMŠA vs OLD BOYS
3 : 8
Zápas sa odohral na ihrisku v Šemši pri príležitosti 2. ročníka Memoriálu Richarda Baloga. Na ihrisku v Šemši ešte týždeň pred zápasom rástla tráva po pás, a preto po jej pokosení nás čakal terén plný nástrah a povedzme si úprimne, kde sa technický futbal nedal hrať. Hralo sa 2x40min. Už v 5.min. sa presadil dnes disponovaný Truhan po podbehnutom centri brankára 0:1. V 16.min. takisto strelecky disponovaný Čišovský upravil na 0:2. V 40.min. opäť Čišovský 0:3. V nadstavenom čase v 44.min. domáci znížili po dorážke z priameho kopu 1:3. Polčas 1:3. V 2.polčase v 58.min. sa opäť pripomenul Truhan 1:4. V 64.min. znížili domáci na 2:4. V 71.min. Čišovský 2:5, v 73.min. Bakši 2:6. V 77. min. upravili domáci na 3:6. V 79.min. sa vybral z obrany na vandrovku Béreš a jeho výlet sa skončil gólom na 3:7. Na konečných 3:8 stanovil Ferenc v 80.min., a tak dokázal odpovedať na podpichovanie rozhodcu ohľadom jeho hry. Po zápase sme si pochutili na občerstvení a keďže sprchy nefungovali, utekali sme domov. Rozhodca: delegovaný domácimi. Zostava: Sabo - Oravec, Binda, Ondovčák, Palenčár - Papuga, Ferenc, D.Varga, L.Mikloš - Truhan, Čišovský. Striedali: Bakši, P.Varga, Béreš. Tréner: P.Majoroš. Ved.mužstva: Š.Norko.